ПІДІБРАТИ АВТОМОБІЛЬ ОНЛАЙН

Вкажіть характеристики, яким повинен відповідати ваш автомобіль

  Дайте відповідь на 7 простих запитань — просто оберіть відповідь із варіантів. Це займе всього 1 хвилинку часу. Розрахунок здійснюється згідно наявних варіантів на аукціоні та ринку України.


  0%

  Я зможу розрахувати приблизну вартість для декількох авто одразу. Просто вкажіть марку та модель через кому. Всього хвилинка часу!


  14%

  Вкажіть рік випуску. Якщо на аукціоні не має варіантів, система підбере наближений.

  28%

  Оберіть бажаний тип двигуна. Якщо в Україні, США або Канаді обраної моделі не має з вказаним типом двигуна, система порахує можливі альтернативні варіанти та повідомить про це.


  42%

  Вкажіть бажаний об'єм двигуна. Якщо вказаного об'єму не існує або не має в Україні або на аукціоні, система підбере наближений.


  57%

  Вкажіть бажаний бюджет – суму, в межах якої ви розглядаєте вже готовий відремонтований оформлений на ваше ім'я авто на українських номерах в Україні. Якщо в межах вашого бюджету не має варіантів, система розрахує наближений.

  71%

  Запущено розрахунок та підбір. Вкажіть, куда надіслати звіт?
  85%

  Доки система формує та надсилає звіт, можливо, у вас є особисті побажання? Вкажіть їх в цій формі. Менеджер ознайомиться та зробить все, щоб розрахунки були більш точними.  100%

  В межах вашого бюджету

  Обговорюємо з вами граничний бюджет за авто, вже оформлене на ваше ім'я — максимально допустиму суму фіксуємо в договорі. За потреби виїжджаємо за адресою продавця.

  Ремонтуємо на власній СТО

  Ремонтуємо та обслуговуємо авто на власному автосервісі. Беремо на себе всю відповідальність. Надаємо гарантію на проведені роботи. Враховуємо побажання клієнта.

  Називаємо вартість з ремонтом

  Вивчаємо історію, стан, наявні пошкодження, можливі проблеми через знос авто та розраховуємо вартість ремонту та обслуговування. Надаємо перелік потрібних запчастин та вартість робіт.

  Робимо комплексну діагностику

  Перед купівлею авто в Україні робимо комплексну діагностику: двигун, кузов, елементи пасивної безпеки, салон, ходова, КПП, прибори, гальма, лако-фарбове покриття, комп'ютерна діагностика.

  ЩО ВХОДИТЬ В ПІДБІР ТА ОЦІНКУ АВТО В УКРАЇНІ

  ЩО ВХОДИТЬ В ЦІНУ?

  ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: ПОЯСНІТЬ МЕНІ

  • Вкажіть марку, модель та рік бажаного авто та побажання щодо комплектації та ремонту
  • Назвіть бажану кінцеву ціну за готове оформлене авто вже в Україні
  • Експерт вивчить пропозиції на ринку, їх історію, зробить попередню оцінку
  • Якщо в межах вашого бюджету є вигідні варіанти, експерт покаже вам їх для ознайомлення
  • У разі потреби, наша команда експертів виїзджає задля оцінки та діагностики авто вживу
  Продаж, обмін та в кредит

  Авто в наявності вже у Чернівцях