Розвал-сходження в Чернівцях

Регулювання кутів розвалу-сходження коліс

Встановимо правильні кути розвалу-сходження коліс після заміни шин, після ремонта ходової частини, після зміни кліренса та встановлення ліфт-комплекту. Позбавимо від нерівномірного зносу шин, відновимо керованість.

Працюємо з проблемними авто

Беремо в роботу авто, з якими не змогли впоратись інші майстри: нові BMW, AUDI, Range Rover, Jeep, тощо. Розкручуємо з'єднання, з якими не змогли або відмовились працювати інші. Понад 20 років досвіду роботи. Компетентні майстри.

Комп'ютерна діагностика

Звіряємо параметри авто після ДТП з заводськими нормативами — виявимо відхилення та заведемо авто в параметри згідно стандартів. Використовуємо сучасний 3D стенд. Постійно оновляємо оригінальне програмне забезпечення.

Обслуговуємо TESLA

Зробимо розвал-сходження на TESLA model S, model X, model 3 — всі електромобілі виробника. Використовуємо оригінальне програмне забезпечення. Професійний розвал-сходження Тесла на 3D стенді в Чернівцях на Хотинській 43А.

Якою буде кінцева вартість?

Кінцева вартість та результат залежать від стану ходової. Майстер огляне авто та вкаже на наявні недоліки, які рекомендується усунути перед встановленням правильних кутів розвалу та сходження коліс. Всі роботи попередньо узгоджуються з власником авто. Будь ласка, за можливості, помийте авто перед візитом на СТО.