Дайте відповідь на 7 простих запитань — просто оберіть відповідь із варіантів. Це займе всього 1 хвилинку часу. Розрахунок здійснюється згідно наявних варіантів на аукціоні та ринку України.


  0%

  Я зможу розрахувати приблизну вартість для декількох авто одразу. Просто вкажіть марку та модель через кому. Всього хвилинка часу!


  14%

  Вкажіть рік випуску. Якщо на аукціоні не має варіантів, система підбере наближений.

  28%

  Оберіть бажаний тип двигуна. Якщо в Україні, США або Канаді обраної моделі не має з вказаним типом двигуна, система порахує можливі альтернативні варіанти та повідомить про це.


  42%

  Вкажіть бажаний об'єм двигуна. Якщо вказаного об'єму не існує або не має в Україні або на аукціоні, система підбере наближений.


  57%

  Вкажіть бажаний бюджет – суму, в межах якої ви розглядаєте вже готовий відремонтований оформлений на ваше ім'я авто на українських номерах в Україні. Якщо в межах вашого бюджету не має варіантів, система розрахує наближений.

  71%

  Запущено розрахунок та підбір. Вкажіть, куда надіслати звіт?
  85%

  Доки система формує та надсилає звіт, можливо, у вас є особисті побажання? Вкажіть їх в цій формі. Менеджер ознайомиться та зробить все, щоб розрахунки були більш точними.  100%